راهنمای اندازه گیری

نحوه اندازه گیری پیراهن پسرانه

اندازه گیری قد پیراهن پسرانه

 

نحوه اندازه گیری پیراهن پسرانه

همانطور که می دانید جهت خرید آنلاین پوشاک بچه گانه از فروشگاه های اینترنتی و یا سایر کانال های مجازی، لازم است چند عدد را از قبل داشته باشیم. در واقع آن اعداد مربوط به سایز لباس مورد نظرتان می باشد. با دانستن این اعداد، به راحتی می توانید یک خرید غیر حضوری را انجام دهید. در زیر آموزش اندازه گیری پیراهن پسرانه به دو صورت، تصویری و متنی قرار داده شده است.

برای اندازه گیری پیراهن پسرانه طبق مراحل آتی که به شکل ساده بیان شده است، اقدام نمایید.

اندازه گیری قد پیراهن

ابتدا یکی از پیراهن های فرزند دلبندتان را که سایز مناسبی دارد را بر روی سطح صاف قرار دهید

 

اندازه گیری پیراهن پسرانه

قرار دادن پیراهن بر روی سطح صاف

سپس با استفاده از متر خیاطی نسبت به اندازه گیری قد پیراهن اقدام کنید. برای اندازه گیری قد پیراهن، مطابق تصویر زیر، از بالاترین نقطه شانه که نزدیک یقه لباس می باشد را تا لبه پایین تیشرت اندازه گیری نمایید. عدد بدست آمده را بر روی کاغذی یادداشت نمایید.

اندازه گیری قد پیراهن پسرانه

اندازه گیری قد پیراهن پسرانه

اندازه گیری عرض پیراهن

بعد از آن نوبت به اندازه گیری عرض پیراهن می رسد.  برای اندازه گیری عرض پیراهن، فاصله بین دو نقطه زیر بقل, (قسمت زیر آستین) را مطابق تصویر زیر اندازه گیری کنید. عدد را یادداشت نمایید.

اندازه گیری عرض پیراهن پسرانه

اندازه گیری عرض پیراهن پسرانه

اندازه گیری عرض شانه

برای اندازه گیری عرض شانه بهتر است پیراهن را برگردانید به گونه ایی که قسمت عرض پیراهن قابل اندازه گیری باشد. حال ابتدای متر خیاطی را بر روی محل دوخت آستین به  پیراهن قرار دهید و تا نقطه مقابل (محل دوخت آستین سمت مخالف به پیراهن) اندازه گیری کنید. عدد را یادداشت کنید.

اندازه گیری عرض شانه پیراهن پسرانه

اندازه گیری عرض شانه پیراهن پسرانه

اندازه گیری آستین

برای اندازه گیری آستین پیراهن، ابتدای متر نواری را از محل دوخت آستین به پیراهن تا پایین آستین اندازه میزنیم. عدد آن را یادداشت میکنیم.

اندازه گیری آستین پیراهن پسرانه

اندازه گیری آستین پیراهن پسرانه

مرحله خرید

حال با دانستن اندازه قد پیراهن، عرض پیراهن و دیگر اندازه ها با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی یا دیگر کانال های مجازی به راحتی می توانید سایز پیراهن مناسب فرزند دلبندتون رو انتخاب نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی لباس خوب در بخش پوشاک بچه گانه چند نمونه پیراهن شلوارک پسرانه زیبا داریم که می توانید آنها رو مشاهده کنید.

 

پ.ن: روش فوق برای اندازه گیری ساده و تسهیل انتخاب برای خرید اینترنتی بیان شده است. برای اندازه گیری دقیق پارامتر های دیگری نیز وجود دارد. آن پارامترها برای پوشاک بزرگسالان اهمیت بیشتری دارد ولی در پوشاک بچه گانه خیلی تاثیر گذار نمی باشد. در هنگام خرید لباس بچه گانه به صورت اینترنتی دو پارامتر فوق الذکر کافی می باشد. بجز در موارد خاص و استثنائی.

 

خواندنی های پیشنهادی

راهنمای اندازه گیری تیشرت پسرانه
راهنمای اندازه گیری شلوار پسرانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *