راهنمای اندازه گیری

نحوه اندازه گیری کراپ

اندازه گیری کراپ

 

نحوه اندازه گیری کراپ دخترانه

جهت خرید آنلاین پوشاک بچه گانه از فروشگاه های اینترنتی و یا سایر کانال های مجازی، لازم است چند عدد را از قبل داشته باشیم. در واقع آن اعداد مربوط به سایز لباس مورد نظرتان می باشد. با دانستن این اعداد، به راحتی می توانید یک خرید غیر حضوری را انجام دهید. در زیر روش اندازه گیری تیشرت کراپ دخترانه به دو صورت، تصویری و متنی قرار داده شده است.

برای اندازه گیری کراپ دخترانه طبق مراحل آتی که به شکل ساده بیان شده است، اقدام نمایید.

اندازه گیری قد کراپ

ابتدا یکی از کراپ های فرزند دلبندتان را که سایز مناسبی دارد را بر روی سطح صاف قرار دهید.

اندازه گیری کراپ

سپس با استفاده از متر خیاطی نسبت به اندازه گیری قد کراپ اقدام کنید. برای اندازه گیری قد کراپ، مطابق تصویر زیر، از بالاترین نقطه شانه که نزدیک یقه لباس می باشد را تا لبه پایین کراپ اندازه گیری نمایید. عدد بدست آمده را بر روی کاغذی یادداشت نمایید.

 

اندازه گیری عرض کراپ

بعد از آن نوبت به اندازه گیری عرض کراپ می رسد.  برای اندازه گیری عرض کراپ، فاصله بین دو نقطه زیر بغل, (قسمت زیر آستین) را مطابق تصویر زیر اندازه گیری کنید. عدد را یادداشت نمایید.

اندازه گیری آستین کراپ

برای اندازه گیری آستین طبق تصویر زیر، ابتدای متر خیاطی را روی خط دوخت بین انتهای محل اندازه گیری عرض شانه و ابتدای آستین قرار دهید و تا پایین آستین اندازه بزنید. اندازه بدست آمده را یادداشت کنید.

مرحله خرید

حال با دانستن اندازه قد کراپ و عرض کراپ، با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی یا دیگر کانال های مجازی به راحتی می توانید سایز کراپ مناسب فرزند دلبندتون رو انتخاب نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی لباس خوب در بخش پوشاک بچه گانه چند نمونه تیشرت کراپ دخترانه زیبا داریم که می توانید آنها رو مشاهده کنید.

 

پ.ن: روش فوق برای اندازه گیری ساده و تسهیل انتخاب برای خرید اینترنتی بیان شده است. برای اندازه گیری دقیق پارامتر های دیگری نیز وجود دارد. آن پارامترها برای پوشاک بزرگسالان اهمیت بیشتری دارد ولی در پوشاک بچه گانه خیلی تاثیر گذار نمی باشد. در هنگام خرید لباس بچه گانه به صورت اینترنتی دو پارامتر فوق الذکر کافی می باشد. بجز در موارد خاص و استثنائی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *