همکاری در فروش

این برنامه بازاریابی یک امکان رایگان هست که هر کس می تواند با عضویت در آن و کمک به فروش کالاها، به ازای هر میزان فروش، پورسانت دریافت کند. این روش از مهم ترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت و همچنین شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام به حساب می آید. در واقع نوعی از بازاریابی هست که در آن همه افراد می توانند با معرفی محصولات ” فروشگاه اینترنتی لباس خوب ” به سایر اشخاص، در ازای خرید آنها کسب درآمد کنند.
برنامه بازاریابی ” فروشگاه اینترنتی لباس خوب ” می تواند منبع درآمد خوبی برای خانم های خانه دار و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است.
پورسانت بازاریابی درحال حاضر 10 درصد از فروش قطعی می باشد.
پورسانت بازاریاب ها، به طور اتومات و منظم، هر هفته دوبار و در روزهای یک شنبه و پنجشنبه به طور کامل تسویه شده و به حساب بانکی آنها واریز خواهد شد.
همه ی افرادی که وبسایت، وبلاگ، کانال تلگرام، ایتا، روبیکا و پیج اینستاگرام و…دارند میتوانند از این طریق کسب درآمد کنند
بازاریاب ها صرفاً معرفی کننده کالا هستند و در کارهای دیگری مانند ارسال سفارش و خدمات پس از فروش درگیر نخواهند شد
از بازاریاب ها هیچ وجهی دریافت نمی شود و فقط ” فروشگاه اینترنتی لباس خوب ” برای آنها پرداخت وجه خواهد داشت
یک بیزینس آنلاین موفق:
بله! میتوان بدون تولید هیچ محصولی و درگیر شدن در مراحل مختلف فروش آن، به لطف برنامه بازاریابی ” فروشگاه اینترنتی لباس خوب ” فروشگاه و محصول یا محصولاتی داشت که با فروش آنها کسب درآمد نمود با این تفاوت که در این فروش، شما صرفاً معرفی کننده کالا هستید و سایر مراحل توسط سیستم انجام می شود. پورسانت بازاریابی درحال حاضر 10 درصد می باشد. 

مطالعه قوانین و مقررات همکاری در فروش