راهنمای اندازه گیری

نحوه اندازه گیری شلوارک پسرانه

اندازه گیری قد شلوارک

نحوه اندازه گیری شلوارک پسرانه

قرار هست نحوه اندازه گیری شلوارک جهت خرید آنلاین پوشاک بچه گانه از فروشگاه های اینترنتی و یا سایر کانال های مجازی رو خدمتتون توضیح بدیم. ابتدا لازم هست چند عدد را از قبل داشته باشیم. در واقع آن اعداد مربوط به سایز لباس مورد نظرتان می باشد. با دانستن این اعداد، به راحتی می توانید یک خرید غیر حضوری را انجام دهید. در زیر روش اندازه گیری شلوارک پسرانه به دو صورت، تصویری و متنی قرار داده شده است.

 

اندازه گیری قد شلوارک

ابتدا یکی از شلوارک های فرزند دلبندتان را که سایز مناسبی دارد را بر روی سطح صاف قرار دهید.

شلوارک بر روی سطح صاف

سپس با استفاده از متر خیاطی نسبت به اندازه گیری قد شلوارک اقدام کنید. برای اندازه گیری قد شلوارک، مطابق تصویر زیر، از بالاترین نقطه که کمربند می باشد را تا لبه پایین شلوارک اندازه گیری نمایید. عدد بدست آمده را بر روی کاغذی یادداشت نمایید.

اندازه گیری قد شلوارک پسرانه

 

اندازه گیری عرض شلوارک

بعد از آن نوبت به اندازه گیری عرض شلوارک می رسد.  برای اندازه گیری عرض شلوارک، فاصله بین دو نقطه عمود بر پایین زیپ, (قسمت طرح زیپ) را مطابق تصویر زیر اندازه گیری کنید. عدد را یادداشت نمایید.

اندازه گیری عرض شلوارک پسرانه

مرحله خرید

حال با دانستن اندازه قد شلوارک و عرض شلوارک، با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی یا دیگر کانال های مجازی به راحتی می توانید سایز تیشرت مناسب فرزند دلبندتون رو انتخاب نمایید. ما در فروشگاه اینترنتی لباس خوب در بخش پوشاک بچه گانه چند نمونه شلوارک پسرانه زیبا داریم که می توانید آنها رو مشاهده کنید.

 

پ.ن: این روش برای اندازه گیری ساده و تسهیل انتخاب برای خرید اینترنتی بیان شده است. برای اندازه گیری دقیق پارامتر های دیگری نیز وجود دارد. آن پارامترها برای پوشاک بزرگسالان اهمیت بیشتری دارد ولی در پوشاک بچه گانه خیلی تاثیر گذار نمی باشد. در هنگام خرید لباس بچه گانه به صورت اینترنتی دو پارامتر فوق الذکر کافی می باشد. بجز در موارد خاص و استثنائی.

 

خواندنی های پیشنهادی

نحوه اندازه گیری پیراهن پسرانه
راهنمای اندازه گیری تیشرت پسرانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *