بازاریابی

دعوت به همکاری در فروش

دعوت به همکاری در فروش
شرح فعالیت
دعوت به همکاری در فروش: این برنامه بازاریابی یک امکان رایگان هست. که هر کس می تواند با عضویت در آن و کمک به فروش کالاها، به ازای هر میزان فروش، پورسانت دریافت کند. این روش از مهم ترین شیوه های کسب درآمد از اینترنت و همچنین شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام به حساب می آید. در واقع نوعی از بازاریابی هست. که در آن همه افراد می توانند با معرفی محصولات ” فروشگاه اینترنتی لباس خوب ” به سایر اشخاص، در ازای خرید آنها کسب درآمد کنند.
برنامه بازاریابی ” فروشگاه اینترنتی لباس خوب ” می تواند منبع درآمد خوبی برای خانم های خانه دار و یا هر فردی باشد که می خواهد لذت کسب درآمد در خانه را تجربه کند و یا به فکر ایجاد یک منبع درآمدی جدید است.
پورسانت بازاریابی درحال حاضر 10 درصد از فروش قطعی می باشد.
پورسانت بازاریاب ها، به طور اتومات و منظم، هر هفته دوبار و در روزهای یک شنبه و پنجشنبه به طور کامل تسویه شده و به حساب بانکی آنها واریز خواهد شد.
همه ی افرادی که وبسایت، وبلاگ، کانال تلگرام، ایتا، روبیکا و پیج اینستاگرام و…دارند میتوانند از این طریق کسب درآمد کنند
بازاریاب ها صرفاً معرفی کننده کالا هستند و در کارهای دیگری مانند ارسال سفارش و خدمات پس از فروش درگیر نخواهند شد
از بازاریاب ها هیچ وجهی دریافت نمی شود و فقط ” فروشگاه اینترنتی لباس خوب ” برای آنها پرداخت وجه خواهد داشت
یک بیزینس آنلاین موفق:
بله! میتوان بدون تولید هیچ محصولی و درگیر شدن در مراحل مختلف فروش آن، به لطف برنامه بازاریابی ” فروشگاه اینترنتی لباس خوب ” فروشگاه و محصول یا محصولاتی داشت که با فروش آنها کسب درآمد نمود با این تفاوت که در این فروش، شما صرفاً معرفی کننده کالا هستید و سایر مراحل توسط سیستم انجام می شود. پورسانت بازاریابی درحال حاضر 10 درصد می باشد.
لطفا جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *