همکاری در فروش به روش ثبت سفارش

بدون سرمایه با فروشگاه اینترنتی لباس خوب در منزل درآمد کسب کنید.
فروشگاه اینترنتی لباس خوب سیستم همکاری در فروش را جدیدا به سایت خود افزوده که شما میتوانید بدون نیاز به سرمایه، کسب و کار خود را از طریق شبکه های اجتماعی آغاز کنید.

برای شروع این کار فقط لازم است اجناس موجود در سایت فروشگاه اینترنتی لباس خوب  را در شبکه اجتماعی خود بارگذاری و سفارشات مشتریان خود را در سایت ثبت کنید و در بخش آدرس گیرنده، آدرس مشتری خود را وارد کنید، در سفارش شما هیچ نامی از فروشگاه اینترنتی لباس خوب نخواهد بود.

اگر در هر یک از شبکه های اجتماعی ( اینستاگرام، روبیکا، ایتا، تلگرام، واتساپ) و یا سایت شروع به فروش اینترنتی کرده اید، اجباری به داشتن اعضا در زمان شروع همکاری با ما نیست، فقط کافیست برای شروع کار محصولات سایت را در شبکه اجتماعی خود وارد کنید.
ما یک کد تخفیف ۱۰ درصدی بدون محدودیت خرید برای شما  ایجاد میکنیم که قیمت محصول برای شما ۱۰ درصد کمتر محاسبه میشود که سود شما از فروش کالا می باشد. اکثر محصولات مستقیم از تولیدی خریداری شده است، لذا دارای قیمت پایین تری نسبت به بازار می باشند و شما میتوانید محصولات سایت را با قیمت مورد نظر خود بفروش برسانید.
لطفا پس از ثبت نام از طریق ایمیل یا هر یک از شبکه های اجتماعی ( روبیکا، ایتا، تلگرام، واتساپ) به شماره 09135531061  پیام ارسال نمایید تا کد تخفیف ۱۰ درصدی با تعداد خرید نامحدود برای شما ارسال گردد.

مزایای همکاری در فروش پوشاک بچه گانه فروشگاه اینترنتی لباس خوب
با توجه به افزایش خرید اینترنتی این روش همکاری در فروش که یکی از راه های کسب درآمد با موبایل است پتانسیل بالایی برای رشد دارد. مزایای این روش کسب درآمد در زیر آمده است:
با امکانات کم می توانید به درآمد بالا برسید.
لازم نیست همیشه در حال کار کردن باشید.
امکان کسب درآمد در منزل و یا هر کجا که باشید برای شما فراهم است.
به تامین کالا نیاز ندارید و شما درگیر تامین کالا نمی شوید.
نیازی به پشتیبانی بعد از فروش مشتریان نیست.

برای همکاری در فروش با این روش بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

سود همکاری در فروش ۱۰ درصد از مبلغ محصول فروش می باشد.

به وسیله کد تخفیف 10 درصدی که در اختیار شما قرار میدیم از مبلغ فاکتور کسر خواهد شد. 

ارسال سفارشات به نام شما خواهد بود.

سفارشاتی که از طریق سایت هزینه آنها پرداخت میشوند با نام و نام خانوادگی و شماره تماس شما ارسال میشوند.
و سفارشاتی که بصورت پرداخت درب منزل ارسال میشوند چون با کد قرارداد، ثبت میشوند و امکان بازگشت مجدد به دلیل حضور نداشتن مشتری در محل وجود دارد.  فقط با نام و نام خانوادگی شما ارسال میشوند و شماره تماس و آدرس ما بر روی بسته پستی درج میگردد.

ارسال کلیه سفارشات از شاهین شهر اصفهان می باشد.

با توجه به اینکه همکاری در فروش ما به صورت درصدی هست در مواردی که خرید به صورت پرداخت درب منزل هست سود شما از فروش آن محصول پس از تحویل محصول به دست مشتری و واریز وجه پرداخت خواهد شد

در صورت عدم حضور مشتری در محل و دریافت بسته و برگشت کالا به ما، چون فروشی صورت نگرفته است سود فروش نیز محاسبه نخواهد شد.

پس از ثبت نام در سایت، به شماره 09135531061 در ایتا، تلگرام، روبیکا و یا واتساپ پیام دهید و خودتان را معرفی کنید. پس از بررسی کد تخفیف 10 درصدی برایتان ارسال میشود.

پس از ارسال پیام به شماره 09135531061 در ایتا و یا تلگرام، لینک کانال فروشگاه جهت دسترسی و استفاده از عکس  محصولات و توضیحات برایتان ارسال می شود.

بله، شما می توانید با قیمت و میزان سود مورد نظرتان محصولات را بفروشید.

استعلام موجودی محصولات از طریق سایت و دایرکت امکانپذیر می باشد. 

برای دایرکت با شماره 09135531061 در ایتا، روبیکا، تلگرام و واتساپ می تونید پیام بدید و استعلام موجودی بگیرید.

شما میتونید در هر پلتفرم شبکه های اجتماعی مانند ایتا، تلگرام، واتساپ، روبیکا، اینستاگرام، دیوار، باسلام، شیپور، سروش و… محصولات رو عرضه کنید و بفروش برسانید.

بله، پرداخت درب منزل نیز امکان پذیر است.

خیر، برای شروع کار نیازی به پرداخت هیچ هزینه ایی نیست.

پرداخت درب منزل برای سراسر ایران امکانپذیر است.