همکاری در فروش پوشاک بچه گانه

همکاری در فروش

همکاری در فروش پوشاک بچه گانه

بدون سرمایه با فروشگاه اینترنتی لباس خوب در منزل درآمد کسب کنید.
فروشگاه اینترنتی لباس خوب سیستم همکاری در فروش را جدیدا به سایت خود افزوده که شما میتوانید بدون نیاز به سرمایه، کسب و کار خود را از طریق شبکه های اجتماعی آغاز کنید.

برای شروع این کار فقط لازم است اجناس موجود در سایت فروشگاه اینترنتی لباس خوب  را در شبکه اجتماعی خود بارگذاری و سفارشات مشتریان خود را در سایت ثبت کنید و در بخش آدرس گیرنده، آدرس مشتری خود را وارد کنید، در سفارش شما هیچ نامی از فروشگاه اینترنتی لباس خوب نخواهد بود.

اگر در هر یک از شبکه های اجتماعی ( اینستاگرام، روبیکا، ایتا، تلگرام، واتساپ) و یا سایت شروع به فروش اینترنتی کرده اید، اجباری به داشتن اعضا در زمان شروع همکاری با ما نیست، فقط کافیست برای شروع کار محصولات سایت را در شبکه اجتماعی خود وارد کنید.
ما یک کد تخفیف ۱۰ درصدی بدون محدودیت خرید برای شما  ایجاد میکنیم که قیمت محصول برای شما ۱۰ درصد کمتر محاسبه میشود که سود شما از فروش کالا می باشد. اکثر محصولات مستقیم از تولیدی خریداری شده است، لذا دارای قیمت پایین تری نسبت به بازار می باشند و شما میتوانید محصولات سایت را با قیمت مورد نظر خود بفروش برسانید.
لطفا پس از ثبت نام از طریق ایمیل یا هر یک از شبکه های اجتماعی ( روبیکا، ایتا، تلگرام، واتساپ)  به شماره 09135531061 پیام ارسال نمایید تا کد تخفیف ۱۰ درصدی با تعداد خرید نامحدود برای شما ارسال گردد.

مزایای همکاری در فروش پوشاک بچه گانه فروشگاه اینترنتی لباس خوب
با توجه به افزایش خرید اینترنتی این روش همکاری در فروش که یکی از راه های کسب درآمد با موبایل است پتانسیل بالایی برای رشد دارد. مزایای این روش کسب درآمد در زیر آمده است:
با امکانات کم می توانید به درآمد بالا برسید.
لازم نیست همیشه در حال کار کردن باشید.
امکان کسب درآمد در منزل و یا هر کجا که باشید برای شما فراهم است.
به تامین کالا نیاز ندارید و شما درگیر تامین کالا نمی شوید.
نیازی به پشتیبانی بعد از فروش مشتریان نیست.

برای همکاری در فروش با این روش بر روی ثبت نام کلیک نمایید.